Dary

Navigace: Náš komentář · Barvy atp. · Seznam darů · Formulář

Náš komentář

Jestli nevíte, čím byste nás potěšili, sepsali jsme seznam darů, které by se nám hodily. Seznam je spíše pro inspiraci. Nepotřebujeme přesně stejný typ třeba žehličky z daného obchodu, vybrali jsme to, co se nám líbí. Některé věci bychom ale potřebovali přesně, u těch to pak taky výslovně uvádíme.

Pokud máte v úmyslu koupit nám něco ze seznamu (nebo nám na to dát penízky, taky možnost), prosíme informujte nás o tom pomocí formuláře (můžete i anonymně). O heslo si můžete napsat na svatba@morha.com (použití hesla je bohužel nutné k zabránění vandalismu). Kdo ho zná, může použít i heslo z pozvánky.

Samozřejmě Vám nebráníme v tom, abyste nám dali i něco mimo seznam, ale pokud si nevíte rady, něčím ze seznamu rozhodně nezklamete. Každopádně nás prosíme o Vašem výběru informujte, ať můžeme Váš dar připsat do seznamu (a zabránit tak tomu, aby někdo koupil stejný dar).

Barvy atp.

Na četné dotazy ohledně toho, co máme rádi, zveřejňujeme takovou malou nápovědu co se týče našich oblíbených barev a vkusu obecně. Náš byteček je laděn vpodstatě do hnědo-bíla (bílé zdi a části nábytku a tmavě hnědě mořená postel a skříň) a máme rádi (hlavně Marcela) spíše teplejší přírodní barvy (hezké odstíny hnědé, čokoládové, béžové, pískové šampaňské). Ovšem nebráníme se ani veselejším barvám (jako je nepříliš křiklavá žlutá, hráškově zelená atp.) — např. na utěrky, chňapky a podobné menší doplńky. Moc by se nám tam asi nevyjímaly věci zlaté, modré (světle i tmavě), růžové...

Co se týče spotřebičů, máme radši solidní, jednodušší, modernější design. Z materiálů dáváme přednost nerezu (hlavně Vojta), vkusným plastům, sklu a dřevu. Jelikož jsme občas trošku blázniví, nezlobili bychom se ani za veselejší nápady, naopak za ně asi budeme radši než za fádní a nekvalitní věci. Ale samozřejmě budeme rádi za každý dar, který dostaneme, tohle jsou naše ideální představy, a použitelnost a užitečnost má přednost před tím, co by se nám líbilo.

Seznam darů

Seznam darů budeme dále pilovat a doplňovat, proto ho sledujte;-).
Dary jsou řazeny podle užitečnosti, čím potřebnější, tím víc nahoře.

Zobrazit všechny dary
Tabulka — seznam darů
Název Popis Stav

Celkem darů: 0, z toho koupeno: 0.

Formulář

Povinné položky jsou vyznačeny tučně.